TELEFONLARIMIZ

0 212 569 7300
0 212 569 6696

TELEFONLARIMIZ


0 212 569 7300
0 212 569 6696

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Haftanın Her Günü
Hours: 08:00 - 23:00

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ


Haftanın Her Günü
Hours: 08:00 - 23:00

ADRESİMİZ

Menderes Mahallesi 317 Sokak No: 22 / ABC
ESENLER İSTANBUL

ADRESİMİZ


Menderes Mahallesi 317 Sokak No: 22 / ABC
ESENLER İSTANBUL

ŞUBELERİMİZ

ESENLER
BAĞCILAR

ŞUBELERİMİZ


ESENLER
BAĞCILAR

ATA HALI YIKAMA


Halı yıkama, İstanbul genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Halı yıkama konusunda en çok tercih edilen firma olarak binlerce tebrik mesajı alan firmayız. Halı yıkama konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız yıllardan beri aynı olduğu için Ata Halı Yıkama Fabrikası olarak İstanbul halkımızın gönlünde bir yer edinmiş bulunmaktayız. Özellikle şunu baştan belirtmek isteriz ki halılarınız bizimle güvende ve sağlıklı ortamlarda yıkanmaktadır. Farklı halı yıkama firmaları gibi halılarınız bekletme havuzlarında kalmadan her halı tek tek ayrı ayrı sularla yıkanmakta ve temizlenmektedir. Bekletme havuzları birkaç halının üst üste birikmesiyle daha çok zararlı hale gelmekte ve birer bakteri yuvasına dönüşmektedir. Bu yüzden Esenler halı yıkama firmamızda biz bekletme havuzları değil de her halıyı ayrı temiz sularla yıkamakta ve temizlemekteyiz. Ücretsiz servislerimiz aracılığıyla adreslerinizden alınan halılarınız karışmaması için ayrı ayrı barkotlamış olarak fabrikaya getirilir. İlk önce kabaca üzerindeki tozlar, tüyler vb. maddelerden temizlenerek hav alma işlemine tabii tutulurlar. Son sistem tam otomatik hal yıkama makinalarında yıkanan halılar, halı sıkma makinalarıyla tamamen sudan arındırılarak sadece üzerindeki nemle kalır. Nemli halılar özel yapılmış halı askı aparatlarına yerleştirilerek kurmaya bırakılır. Halı kurutulan yerler toz. Duman, kötü hava vb. etkenlerden uzak özel olarak yapılmış odalardan oluşmaktadır. Bu kış aylarında bunlardan farklı olarak halı kurutma odalarında da aynı işlemi görürler.

İSTANBUL HALI YIKAMA

İstanbul bu günkü nüfus oranıyla Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık nüfusuna sahip ilimizdir. Tarihi ve turistik mekânlarıyla ülke genelinde de en çok turistin ziyaret ettiği illerimizden birisidir. Nüfus kalabalık olunca özelliklede çalışan nüfusun fazlalığıyla ister istemez çalışma hayatı dışında işlerin yapılması için belirli sektörler kurulmuştur. Bunların başında da halı yıkama sektörü gelmektedir. Tabii bunlar yaşam alanları için geçerli olan sektörlerdir. İstanbul halı yıkama sektöründe beklide saymakla bitmeyecek kadar halı yıkama fabrikaları bulunmaktadır. Ama bunların kaçı işini doğru dürüst yapar, kaçı yapamaz bilenmemektedir. Bizim tarafımız mutlaka işini dürüst yapanlardır. Yaptığın işin hakkını vereceksin ve aldığın ücreti hak edeceksin. Bu sloganla yola çıkan halı yıkama firmamız gerçekten İstanbul genelinde bulunan halı yıkama firmaları içerisinde işini layıkıyla yapan ve sayıları parmakla gösterilecek kadar az olan firmalar içerisindedir.

Halı yıkama en iyi bildiğimiz iş olduğu için teknolojinin de yardımından faydalanarak tesisimizde kullanılan makinalar tam otomatik halı yıkama makinalarından, son sistem halı sıkma makinalarından oluşmaktadır. Yaz kış dört mevsim halı yıkama hizmeti veren firmamız, kış aylarında da kapalı halı kurutma odalarında, tozdan, kirden, kötü hava koşullarından etkilenmeden halılarımız kurutulmaktadır. Özelliklede kış aylarında yıkanan halılar kurutma odalarında iyice kuryana kadar kalmakta ve müşterilerimize tam kuru olarak teslim edilmektedir. Bazı firmalar gibi yarı kuru yarı ıslak bir şekilde teslim edilmemektedir.

  • İstanbul halı yıkama alanında diğer illerimize göre çok gelişmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul’da en iyi halı yıkama yapan firma ödülünü de halkımızın teveccühü ile kazanmış bulunmaktayız. Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi sayesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek çalışmaktayız. Bu gün İstanbul merkez ve ilçelerinde hangi halı yıkama fabrikası iyi? Diye sorulan sorunun cevabı açık ara farkla tatbikî Ata Halı Yıkama Fabrikası olarak cevaplanacaktır. Müşterilerimiz tarafında halı yıkama konusunda fikirleri ve daha iyi nasıl yapabiliriz? Sorularının cevabını bulmak adına ara sıra anketler düzenleriz.

HALI YIKAMA BİZİM İŞİMİZ


HALI YIKAMA

Halı yıkama işinde uzman ekbimizle çalışmaktayız. İstanbul geneli ve ilçelerinde en iyi halı yıkama fabrikasıyız.

HALI TEMİZLİĞİ

Halı temizliği konusunda kusursz temizlik ve inatçı lekelerle sorunsuz mücadele konusunda en iyisi Ata Halı Yıkama olark biz varız.

KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama sektörndede hizmet veren firmamız yerinde koltuk yıkama ile koltuklarınızı pırıl pırıl olarak size teslim etmektedir.

STOR PERDE YIKAMA

Stor perde yıkama alanında kulladığı son teknoloji ürünü makinalarla stor perdeleriniz ilk günkü gibi.

HİZMETLERİMİZ


Halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamız yoğun istek üzerine koltuk yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, yerinde halı yıkama gibi bir çok temizlik alanında hizmet vermektedir. Halı yıkama fabrikamız bünyesinde çalışan personelimiz her yıl belirli periyotlarla eğitim ve seminer hizmetlerine tabii tutulark yapmış oldukları çalışmalarda kusursuz hizmet vermektedirler.

Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Temizliği

Stor Perde Yıkama

Perde Temizliği

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Temizliği

El Dokukma Halı Yıkama

Dokuma halı yıkama

Kilim Yıkama

Kilim Temizliği

Yatak Yıkama

Yatak Temizliği

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

MÜŞTERİ YORUMLARI


SİPARİŞ VERİN


HALI YIKAMA


Halı yıkama konusunda müteri memnuniyeti açısından taktir toplayan firmamız, siz degerli müşterilerimize teşekkür etmeyi bir borç bilir. Kalteli temizlikten asla ödün vermeden yılın her günü halı yıkama ve diğer hizmetlerimizle yanınızdayız. Halı yıkama konusunda aşırı titiz davranarak halılarınızı organik halı yıkama şampuanlarıyla yıkamakta ve en ufak bir deformasyona uğramamaktadır. Halı yıkama için özenle kurulmuş fabrikamoızda tam otomatik halı yıkama makinaları ile toz almadan yıkanıp paketlenene kadar otomatik makinalarda el değmeden temizlenmektedir.

525

Günlük Spariş

Halı Yıkama Fabrikamızda günlük en az 525 m2 halı yıkanmaktadır

6500

KAYITLI ADRES

Kayıtlı müşteri adresimiz her geçen gün artmaktadır.

32146

MÜŞTERİ SAYISI

Memnun müşteri sayımıza her sezon yenilerini eklemekteyiz.

HALI YIKAMA HAKKINDA BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ


Halı yıkama hakkında bilmek istedikleriniz her konuyu iletişim sayfamızda bulunan irtibat numaralari ile bize sorabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir halı yıkamanın en iyi firması olarak sizlere hizmet vermekten onur duyarız. İstanbul Avrupa Yakası halı yıkama fabrikaları içerisinde en iyi oyarak bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Bahçelievler, Esenler, Başakşehir, Bağcılar, Kayaşehir, Bakırköy, Bayrampaşa, Fatih, Güngören,Zeytinburnu, Şişli, Eyüp, Sultangazi, Alibeyköy, Halkalı ve Küçükçekmece ilçelerinde şubelerimiz bulunmaktadır.

Ata Halı Yıkama

Halı yıkama, İstanbul genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Halı yıkama konusunda en çok tercih edilen firma olarak binlerce tebrik mesajı alan firmayız. Halı yıkama konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız yıllardan beri aynı olduğu için Ata Halı Yıkama Fabrikası olarak İstanbul halkımızın gönlünde bir yer edinmiş bulunmaktayız. Özellikle şunu baştan belirtmek isteriz ki halılarınız bizimle güvende ve sağlıklı ortamlarda yıkanmaktadır.

Farklı halı yıkama firmaları gibi halılarınız bekletme havuzlarında kalmadan her halı tek tek ayrı ayrı sularla yıkanmakta ve temizlenmektedir. Bekletme havuzları birkaç halının üst üste birikmesiyle daha çok zararlı hale gelmekte ve birer bakteri yuvasına dönüşmektedir. Bu yüzden Esenler halı yıkama firmamızda biz bekletme havuzları değil de her halıyı ayrı temiz sularla yıkamakta ve temizlemekteyiz. Ücretsiz servislerimiz aracılığıyla adreslerinizden alınan halılarınız karışmaması için ayrı ayrı barkotlamış olarak fabrikaya getirilir.

İlk önce kabaca üzerindeki tozlar, tüyler vb. maddelerden temizlenerek hav alma işlemine tabii tutulurlar. Son sistem tam otomatik hal yıkama makinalarında yıkanan halılar, halı sıkma makinalarıyla tamamen sudan arındırılarak sadece üzerindeki nemle kalır. Nemli halılar özel yapılmış halı askı aparatlarına yerleştirilerek kurmaya bırakılır. Halı kurutulan yerler toz. Duman, kötü hava vb. etkenlerden uzak özel olarak yapılmış odalardan oluşmaktadır. Bu kış aylarında bunlardan farklı olarak halı kurutma odalarında da aynı işlemi görürler.

Call Now Button