Esenler Halı Yıkama
esenler-hali-yikama

Esenler halı yıkama olarak temiz ve sağlıklı bir ortamda halılarını yıkatmak isteyen Esenler halkının her zaman hizmetindeyiz. Esenler halı yıkama fabrikamız yaz kış, dört mevsim değerli halkımıza hizmet vermektedir. Tam otomatik halı yıkama ve kurutma makinalarında halılar güvende ve tertemiz olarak teslim edilmektedir. Halılarımız belki de zamanımızın yarısından fazlasını üzerinde geçirdiğimiz, evimizin olmazsa olmazlarından bir parçasıdır. Bu yüzden çok kullanıldığı için kirlenen halılarımız düzenli olarak yıkanmalı veya temizlenmelidir. Aksi takdirde içerisinde beslediği bakteriler sayesinde hastalanmamıza veya bize zarar vermesi kaçınılmazdır. En azından altı ayda bir yıkanması gerekir.

Halı Esenler halı yakam firmamız size bir telefon kadar yakın olup, gün içerisinde ücretsiz servislerimiz sayesinde evinizden alınır.

Halı yıkama sırasında kullandığımız deterjanlarımız en kalitelisi olup halılarda bulunan leke ve kirleri tamamen temizlemektedir. Esenler ‘de en iyi hal yıkama fabrikası olarak hizmet vermekteyiz. Bizim için en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Kaliteli bir halı yıkamanın adresi Ata Halı Yıkama Fabrikası olarak sizlere layık olma adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Esenler halı yıkama fabrikaları son zamanlarda hızla çoğalan ve nerede, nasıl halı yıkadığı bilinmeyen firmaların türediği bir mekâna dönüşmüş vaziyettedir. Müşteriden aldığı halıyı oto yıkama alanlarında yıkayıp getirenlerden tutun da merdiven altında halı yıkayan birçok kendisini halı yıkamacı olarak gösteren firmalar vardır. Bu yüzden halılarınızı kime teslim ettiğinizi ve nasıl yıkandığı konusunda emin olmadığınız halı yıkama fabrikalarına halılarınızı teslim etmeyiniz. Esenle halı yıkama fiyatları konusunda da birbirinden belirsiz fiyatlarda halı yıkayan firmalar sayesinde müşteriler ne yapacaklarını bilemez duruma gelmişlerdir. Bizim fiyatlarımız İstanbul Halı Yıkamacılar Derneğinin belirlemiş olduğu fiyat çerçevesindedir.

Call Now Button