08

Eki

2019

Esenler Halı Yıkama Firmaları

Esenler halı yıkama firmaları arasında işini dürüst ve ilkeli bir şekilde yapan Ata Halı Yıkama kurulduğu günden bu yana halı yıkama adına en iyisini yapmaya çalışıyor. Temizlik konusunda çok hassas olmak gerekmektedir. Esenler halı yıkama olarak bu hassasiyete aşırı önem vermekteyiz. Bize gelen halılarınız ilk geldiği andan itibaren incelenip kendi kategorisinde ayrıldıktan sonra yıkama aşamasına geçilmektedir. Esenler’da halı yıkayan firmalar gerçekten bizim kadar özen göstermiyorlardır. İnsanlar halılarını neden bir yıkama firmasına gönderirler acaba? Bunu hiç düşündünüz mü? Çünkü insanlar şunu biliyorlar. Halılarını bir halı yıkama firmasına gönderirlerse burada halılar gerçekten iyi bir yıkamaya tabii tutulacağını bildikleri içindir.

Esenler halı yıkama firmaları aslında müşterilerinin sayılı oyduğunu ve hangi müşterinin kendilerine halı yıkatacaklarını iyi biliyorlar. İnsan bir de kendisini müşteri yerine koyması gerekir. Kendisine gelen bir halının yıkama aşamasında üstün körü yıkanması o müşterinin bir daha asla o firmaya halı yıkatmaması anlamına gelmektedir. İstanbul halı yıkama fabrikaları bu şekilde yıkayan firmaların peşine düşmüştür. Çünkü bu şekilde yıkayan firmalar halı yıkama sektörünün adını lekelemektedir. Halı yıkama bütün bu olup bitenlerin bir serüven haline dönüşmesini sağlayan evlerimizin vaz geçilmez örtülerdir.

Esenler halı yıkama fabrikaları son zamanlarda hızla çoğalan ve nerede, nasıl halı yıkadığı bilinmeyen firmaların türediği bir mekâna dönüşmüş vaziyettedir. Müşteriden aldığı halıyı oto yıkama alanlarında yıkayıp getirenlerden tutun da merdiven altında halı yıkayan birçok kendisini halı yıkamacı olarak gösteren firmalar vardır. Bu yüzden halılarınızı kime teslim ettiğinizi ve nasıl yıkandığı konusunda emin olmadığınız halı yıkama fabrikalarına halılarınızı teslim etmeyiniz. Esenle halı yıkama fiyatları konusunda da birbirinden belirsiz fiyatlarda halı yıkayan firmalar sayesinde müşteriler ne yapacaklarını bilemez duruma gelmişlerdir. Bizim fiyatlarımız İstanbul Halı Yıkamacılar Derneğinin belirlemiş olduğu fiyat çerçevesindedir.

Esenler halı yıkama fiyatlarında da bir anormallik olmaması için belirli bir fiyat istikrarı uygulanması gerekiyor. Yani her halı yıkama fabrikası kendi başına fiyat politikası belirleyemez. Ama maalesef bizim insanlarımız her yerde olduğu gibi halı yıkama fiyatları açısında da bir formül bularak kendi zamlarını yansıtmaktadırlar.

Call Now Button