Yazılarımız

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul bu günkü nüfus oranıyla Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık nüfusuna sahip ilimizdir. Tarihi ve turistik mekânlarıyla ülke genelinde de en çok turistin ziyaret ettiği illerimizden birisidir. Nüfus kalabalık olunca özelliklede çalışan nüfusun fazlalığıyla ister istemez çalışma hayatı dışında işlerin yapılması için belirli sektörler kurulmuştur. Bunların başında da halı yıkama sektörü gelmektedir. Tabii bunlar yaşam alanları için geçerli olan sektörlerdir.

İstanbul halı yıkama sektöründe beklide saymakla bitmeyecek kadar halı yıkama fabrikaları bulunmaktadır. Ama bunların kaçı işini doğru dürüst yapar, kaçı yapamaz bilenmemektedir. Bizim tarafımız mutlaka işini dürüst yapanlardır. Yaptığın işin hakkını vereceksin ve aldığın ücreti hak edeceksin. Bu sloganla yola çıkan halı yıkama firmamız gerçekten İstanbul genelinde bulunan halı yıkama firmaları içerisinde işini layıkıyla yapan ve sayıları parmakla gösterilecek kadar az olan firmalar içerisindedir.

Halı yıkama en iyi bildiğimiz iş olduğu için teknolojinin de yardımından faydalanarak tesisimizde kullanılan makinalar tam otomatik halı yıkama makinalarından, son sistem halı sıkma makinalarından oluşmaktadır. Yaz kış dört mevsim halı yıkama hizmeti veren firmamız, kış aylarında da kapalı halı kurutma odalarında, tozdan, kirden, kötü hava koşullarından etkilenmeden halılarımız kurutulmaktadır.

Özelliklede kış aylarında yıkanan halılar kurutma odalarında iyice kuryana kadar kalmakta ve müşterilerimize tam kuru olarak teslim edilmektedir. Bazı firmalar gibi yarı kuru yarı ıslak bir şekilde teslim edilmemektedir.

İstanbul halı yıkama alanında diğer illerimize göre çok gelişmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul’da en iyi halı yıkama yapan firma ödülünü de halkımızın teveccühü ile kazanmış bulunmaktayız. Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi sayesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek çalışmaktayız.

Bu gün İstanbul merkez ve ilçelerinde hangi halı yıkama fabrikası iyi? Diye sorulan sorunun cevabı açık ara farkla tatbikî Ata Halı Yıkama Fabrikası olarak cevaplanacaktır. Müşterilerimiz tarafında halı yıkama konusunda fikirleri ve daha iyi nasıl yapabiliriz? Sorularının cevabını bulmak adına ara sıra anketler düzenleriz.