Yazılarımız
Bakırköy halı yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama denince akla ilk gelen firma olma özelliğini elinde bulunduran Ata Halı Yıkama bu özelliğe layık ola bilme adına doğru, dürüst, tam hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermemektedir. İstanbul’un güzide ilçelerimizden biri olan Bakırköy yerleşim alanı olarak ta kalabalık bir ilçe olma özelliği taşımaktadır. Nüfus kalabalık olunca insanlarımızın değişik gereksinimleri hasıl olmaktadır. Bunların başında da oturdukları veya çalıştıkları işyerlerinde kullandıkları halılar gelmektedir.

Bakırköy’de halı yıkama için en çok tercih edilen firmamız profesyonel halı yıkama alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Halılarınız servislerimiz sayesinde alınarak firmamıza geldiğinde yapılan barkotlama yani fişleme işinin ardından öncelikle türlerine göre ayrılmaktadır. Ayrım işleminin ardından halılar toz alma makinasından geçirilerek üzerindeki kaba tozlardan arındırılır.

Daha sonra tam otomatik halı yıkama makinalarımızca yıkandıktan sonra teknolojik donanımlı halı sıkma makinalarımızda sıkılmakta ve özel dizayn edilmiş kurutma odalarında kurutulmaya bırakılmaktadır. Halılarınızı güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız halı yıkama konusunda lider firma Ata Halı Yıkama sizin ikinci adresiniz olmaya devam ediyor. Gözünüz gibi baktığınız halılarınızı gözümüz gibi bakma sözü veriyor ve temizlenmiş, pırıl pırıl ilk günkü gibi size teslim etmeyi tahattüt ediyoruz. Çözüm ortağınız olma yolunda her türlü halı, kilim, halıfleks gibi kullandığınız ürünlerin yıkanması temizlenmesi ve dezenfekte edilmiş bir şekilde size teslim edilmesi için bizimle irtibata geçiniz.

Bakırköy halı yıkama firmalarının göz bebeği Ata Halı Yıkama Bakırköy’de halı yıkama hizmetleri alanında faaliyetini sürdürürken ilkelerinden asla taviz vermeyen müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve yaptığı hizmetin en kaliteli ve en güvenilir olmasına dikkat eden bir firmadır. Bakırköy halı yıkama teknolojik anlamda kendisini donatmış, uzman kadrosu ve teknik ekibiyle yılın 365 günü hizmet vermektedir. Kullandığı halı yıkama şampuanları en kaliteli şampuan olup, içerisinde kesinlikle insan sağlığına zararlı madde bulundurmamaktadır. halılarınız ücretsiz servislerimiz sayesinde evinizden alınır, kalite ve ön aşama kontrollerinden geçtikten sonra itina ile yıkanır. Özel olarak hazırlanmış kurutma odalarımızda tamamen kurutulup poşetlendikten sonra siz değerli müşterilerimizin adresine teslim edilir. Halılarınızın yıkanma veya temizlenme zamanı geldiğinde kendinizi zahmete sokup eski düzen halı yakama işlemi yapamayın. Aksi taktirde halılarınız yeterince temizlenmez ve temizlenmediği gibide zahmeti de yanınıza kar kalır.

Bunuda Okuyun

Küçükçekmece halı yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama Küçükçekmece halı yıkama firmalarının göz bebeği Ata Halı Yıkama Küçükçekmece’de halı yıkama hizmetleri …