Yazılarımız
Küçükçekmece halı yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece halı yıkama firmalarının göz bebeği Ata Halı Yıkama Küçükçekmece’de halı yıkama hizmetleri alanında faaliyetini sürdürürken ilkelerinden asla taviz vermeyen müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve yaptığı hizmetin en kaliteli ve en güvenilir olmasına dikkat eden bir firmadır. Teknolojik anlamda kendisini donatmış, uzman kadrosu ve teknik ekibiyle yılın 365 günü hizmet vermektedir. Kullandığı halı yıkama şampuanları en kaliteli şampuan olup, içerisinde kesinlikle insan sağlığına zararlı madde bulundurmamaktadır.

Halılarınız ücretsiz servislerimiz sayesinde evinizden alınır, kalite ve ön aşama kontrollerinden geçtikten sonra itina ile yıkanır. Özel olarak hazırlanmış kurutma odalarımızda tamamen kurutulup poşetlendikten sonra siz değerli müşterilerimizin adresine teslim edilir. Halılarınızın yıkanma veya temizlenme zamanı geldiğinde kendinizi zahmete sokup eski düzen halı yakama işlemi yapmayınız. Aksi taktirde halılarınız yeterince temizlenmez ve temizlenmediği gibide zahmeti de yanınıza kar kalır.

Halılarınızın yıkanma zamanımı geldi, veya çıkmaz lekelerle karşı karşıya mı kaldınız, yaz kış demeden bir telefon kadar yakın olan Ata Halı Yıkama firmamız her an hizmetinizdedir. Kış ayında da halımı yıkanır veya yıkansa da nasıl kurur demeyin, Çünkü bu hizmeti tam kapasite olarak size sunan bir firmanız var.

Halılarınız yaz kış yıkanır ve tam bir temizlik elde edilir. Özel kurutma odalarımız da da güzelce kurutulur. Halılarınızı yıkamaya karar verdiğinizde bir telefonla ücretsiz servislerimiz gelip halılarınızı evinden veya iş yerinizden alarak yıkama işlemine ve kurutma işlemine tabii tutar ve işlem bittikten sonrada tekrar istediğiniz adrese kapıda teslim eder. Kendi gözünüzle halılarınızın nasıl yıkandığını ve kirlerden eser kalmadığını göreceksiniz. Biz iddia ediyoruz İstanbul genelinde bizim gibi halı yıkama yapan yok.

Bunuda Okuyun

Halkalı halı yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Halkalı halı yıkama sektörü gün geçtikçe çoğalan halı yıkama fabrikaları ve bu hizmeti …