Yazılarımız
Güngören halı yıkama

Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Güngören halı yıkama firmaları arasında tam otomatik makinalar ve profesyonel ekiplerimiz tarafından halılarınızı yıkamaktan mutluluk duymaktayız. Bir telefon kadar yakınınızda bulunan Ata Halı Yıkama evinizden veya iş yerinizden ücretsiz ve yaygın servis ağımızla halılarınızı almakta ve yıkama ve temizleme aşamasından sonra yine servislerimizle kapınıza kadar getirilip teslim edilmektedir. Diğer firmalar gibi sadece yaz mevsiminde değil aksine dört mevsim ve 365 gün halılarınızı yıkamaktayız.

Uzun yıllardan beri Güngören’de halı yıkama alanında hizmet veren firmamız, yaptığı işin bilincinde olup işini tam anlamıyla yapmanın gayreti içerisindedir. Verdiği hizmetten müşterilerini memnun edebilmek için yaptığı AR-GE çalışmalarıyla daha fazla nasıl hizmet verebilenin çabası içerisindedir. İstanbul’un nezih ilçelerinden birisi olan Güngören gelişmiş yapılaşmanın ve kalabalık nüfusun olduğu yerlerimizden biridir. Nüfus çoğaldıkça yeni hizmet sektörleri çoğalmış çoğalan bu sektörlerin başında da halı yıkama firmaları gelmektedir.

Biz her şeyden önce müşteri memnuniyeti ve yine müşteri sağlığını ön planda tutan bir firmayız. Bizim için müşteri memnuniyeti ve sağlığı her şeyden önelimdir. Kullandığımız makinalardan tutun en son paketleme aşamasına kadar en ince detayı bile atlamadın halılarınız titizlikle yıkanmaktadır. Halıları teslim ederken müşterilerimizin yüzündeki tebessümlerin bizim için paha biçilmez bir değeri vardır. Bu değere layık olabilme adına halı yıkama konusunda üzerine durduğumuz değerlerden taviz vermemeyi kendisine ilke edinmiş bir firma olma gayretindeyiz. Müşteri verse bizde varış aksi taktirde fason halı yıkayanlar ve kaldırım altı çalışanlardan hiç bir farkımız kalmayacaktır.

Bunuda Okuyun

Halkalı halı yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Halkalı halı yıkama sektörü gün geçtikçe çoğalan halı yıkama fabrikaları ve bu hizmeti …