Yazılarımız
halıdaki küf lekesi nasıl çıkar

Halıdaki Küf Lekesi Nasıl Çıkar

Halıdaki Küf Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıdaki küf lekesi genellikle halıların nemli kalması veya bulunduğu yerde rutubete maruz kalmasından kaynaklanmaktadır. Küf lekesi rutubetli halıların özüne işleyerek onların renklerinin solmasına ve dokularının bozulmasına neden olmaktadır. Genllikle halı yıkama fabrikaları tarafından yıkandıktan sonra, nemli olarak halı poşetlerine konulan halılarda ve ev iş yeri gibi yerlerde nem alan bölgelerde serilen halılarda çok olur. Peki halıdaki küf lekesi nasıl çıkar? Bunun cevabını bulabilmek için ilk öncelikle halınızın nasıl bir halı olduğuna iyi bakmak gerekiyor.
Özellikle akrilik ve yün halılarda çok meydana gelmektedir. Akrilik ve yün halılar nemini geç bırakan halılardır. Bu yüzden yıkandıkları zaman iyice kurutulmalı ve öyle poşete konulmalıdır. Az bir nem olsa bile o şekilde kaldığında hemen halı küflenmeye başlar. Küf lekesi genellikli yeşilimsi ve kaverengi tonuna yakın bir renk ile karşımıza çıkar. Ata Halı Yıkama olarak bizim özel kurutma odalarımızda kurutulan halılar tam kuruma olmadan poşetlenmez.
Müşterilerimizden istediğimiz lütfen halıları yıkama sonrası evlerine teslimata geldiğinde halı yıkama serviscisinin gözleri önünde halılarını açsın ve bir kontrol etsin. Bu kontrol fazla zamanınızı almayacaktır. Önemli olan halıların evinize sağlam ve küfsüz bir şekilde gelemesini sağlamaktır. Halıdaki küf lekesi nasıl çıkar? Bu soruyu soran insanlarımız daha detaylı bilgi almak için www.atahaliyikamaistanbul.com internet sitemizin iletişim hattından bizimle irtibata geçebilirler.

Bunuda Okuyun

İstanbul halı yıkama fiyatları

İstanbul Halı Yıkama Fiyatları

İstanbul Halı Yıkama Fiyatları İstanbul halı yıkama fiyatları aşamasında en uygun en ucuz halı yıkama …