Yazılarımız
halı yıkamacılar halıları nasıl yıkıyor

İstanbul Halı Temizleme Şirketleri

İstanbul Halı Temizleme Şirketleri

Halı temizleme şirketleri İstanbul genelinde bir hayli çoğalmış durumdadır. Bu işten anlayan da anlamayan da elinde sermayesi olunca halı yıkama fabrikası kurmaya çalışıyor. Bunun sonucu olarak ta halılar istenildiği gibi yıkanmıyor yada temizlenmiyor. Çünkü işi bilmeyen çok. Halı yıkama işini profesyoneller yapmalıdır. Aksi taktirde yıkansın diye verdiğiniz halılarınız evinize deforme olmuş, kiri daha da içine karışmış bir şekilde gelebilir. 

Halı temizleme şirketleri bu kadar kolay olarak açılmamaları gerekir. Halı yıkama şirketi açacakların belirli bir eğitime tabii tutulması gerekir. Yoksa bu tür manzaralarla karşılaşmamak içten bile değil. Bu gün sırf Esenler halı yıkama adına bir çok şirket kurulmuş vaziyette. Esenler bölgesinde bu işi gerçekten aklı başında yapacak halı yıkama şirketi sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek durumdadır.

Halı temizleme konusunda deneyimli ve uzman kadrosuyla yıllardan beri Esenler’de halı yıkama hizmeti veren Ata Halı Yıkama, çalışanları ve ekibi olarak bu işi profesyonelce yapmaktadır. Halılar yıkandıktan sonra kurtulana ve paketlenen kadar bir çok aşamadan geçer ve teslimat yapılana kadar bu hizmet devam eder. Yıkanıp evinize getirilen halılar ekiplerimiz tarafından yerinde açılarak müşterinin beğenisine sunulur. Müşteri tarafından onay verildikten sonra teslimat gerçekleşmiş sayılır. Beğenilmeyen yada müşterinin onay vermediği halılar tekrar fabrikamıza getirilerek temizleme işlemine tabii tutulur. Bu işlem ta ki müşterinin onayına kadar devam eder.

Bir diğer husus ta halı yıkama şirketlerinin kendi kafalarından almış oldukları halı yıkama fiyatları olarak biliniyor. Halı yıkama fiyatları öyle her önüne gelen firmanın belirleyeceği bir husus değildir. Bu konuda daha öncede görüşlerimizi belirtmiş olmamıza rağmen hala İstanbul özellikle Esenler bölgesinde halı yıkama fiyatları konusunda firmalar arasında çok farklılıklar bulunmaktadır.

Gerçek anlamda halı yıkamaya çalışan firmalar, her türlü hesap kitabını yaptıktan sonra derneğin almış olduğu karara uyarak fiyatlarını belirlerler. Ama bu işi kaldırım altı yapan firmalar fiyat konusunda en ucuz fiyatı vererek günü kurtarma çabasına girmektedirler. Müşterinin halısını alıp yıkansın yıkanmasın, temizlensin temizlenmesin yeter ki halıları kendileri alsın anlayışla hareket etmektedirler.

Bunuda Okuyun

İstanbul halı yıkama fabrikaları

İstanbul Halı Yıkama Fabrikaları

İstanbul Halı Yıkama Fabrikaları İstanbul halı yıkama fabrikaları içerisinde İstanbul genelinde en çok tercih edilen …